Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,296
Vaatamised
Topic starter
20/05/2003 6:17 p.l.
kas registreeritud, kuid tegevust mitte alustanud ettevõte, kus pole ühtegi palgalist, peab esitama kriipsudega TSD vormi,kui jah, siis millise seaduse järgi. Ette tänades.
21/05/2003 6:02 p.l.
Ikka iga kuu 10. kuupäev kriipsud või nullid. Seadust peast ei oska öelda.