Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

TSD

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,296 Vaatamised
 irma
(@irma)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#165]

kas registreeritud, kuid tegevust mitte alustanud ettevõte, kus pole ühtegi palgalist, peab esitama kriipsudega TSD vormi,kui jah, siis millise seaduse järgi. Ette tänades.



   
Tsiteeri
 eits
(@eits)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ikka iga kuu 10. kuupäev kriipsud või nullid. Seadust peast ei oska öelda.



   
ReplyTsiteeri