Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

TSM

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
257 Vaatamised
(@Leenu)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 67
Topic starter   [#4095]

Töötaja hakkab saama pensioni , aga töötab edasi.
Pensioniametile tuleb esitada TSM 01.01. 2007-15.06.2007.a. Kas pooliku kuu TSM teha käsitsi n.ö.planeeritu, sest hiljem tuleb programmist kuu töötasud- maksud.



   
Tsiteeri
 rmp
(@rmp)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mis poolik kuu? Ette antud kuupäev tähendab seda, et TSM-is tuleb näidata saadud tasud ja makstud maksud, mis on selle kuupäeva seisuga selle inimese nimele TSD lisas 1 Maksuametile deklareeritud.



   
ReplyTsiteeri
(@leenu)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 67
Topic starter  

Pensioniamet tahab selle töötaja 2007.a.palka 20 juuni seisuga. Maksuametile ei ole selleks ajaks deklareeritud mai ja 01-20 juuni palka.
Maksuametile deklareerin kogu juuni kuu palga
10. augustil



   
ReplyTsiteeri
(@leenu)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 67
Topic starter  

Ikkagi süda valutab!
Miks pensioniamet küsib ettevõttelt andmeid,kui need on Maksuametis olemas ?



   
ReplyTsiteeri
 rmp
(@rmp)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

See on üks tõeliselt hea küsimus, mida olen ka ise mitmeid kordi küsinud 😉



   
ReplyTsiteeri