Kui tööl on tükihind.Aga päevas ei tule miiniumigi välja.Kas see on seaduslik või peab ülemus miiniumi tunnitasu karanteerima?Lisades, et isegi kõige kiirem inimene ei suuda.Ette tänades.
Tegelikult ei pea miinimumi tagama, sest logelemise eest ei pea maksma aga teil on hoopis tükitöö normid ja hind ebareaalsed kui keegi töötajatest ei suuda tööaja normaalajaga palga alammääragi välja teenida. Pöördu lisainfo saamiseks TI poole.
tükitöö tariifid töötab välja tööandja ikkagi arvestades reaalse võimalusega teenida norm aja jooksul norm palk. seega on tükitöö hinded tuletatud keskmisest ajatöö hinnast (kuupalgast või tunnihinnast).kui tükitööga ei teeni miinimumigi, siis on tegemist valearvestusega või tariif on arvestatud kiirema (osavama) töötaja järgi.
garanteerima*