Jäta menüü vahele
Tulemustasu
 
Notifications
Clear all

Tulemustasu

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,000 Vaatamised
 Aira
(@Aira)
Joined: 12 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#9214]

Palk koosneb 2 osast-põhipalk ja tulemuspalk.Tulemuspalka saame jooksva meetri pealt tabelis fikseeritud andmete põhjal N:850000m 250 eur-i ja 900000m 275 eur-i jne.Jaanuaris saime kokku 900000m e 275 eur-i aga palgalehel oli kirjas 250,mida põhjendati sellega et 2 ja 3 jaan oli puhkus.Samas dets lõpp kuni jaan algus meil alati kollektiivpuhkus ehk kõigil oligi jaanuaris 20 tõõpäeva,mitte 22.Me saime oma tulemuse täis 20 päevaga.Kas on õiglane et tööandja võttis 2 päeva eest tulemustasu ära kuna me olime kollektiivpuhkusel?



   
Tsiteeri