Jäta menüü vahele
tuludeklaratsioon
 
Notifications
Clear all

tuludeklaratsioon

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,011 Vaatamised
 inge
(@inge)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8931]

küsin varakult juba ära.Ise sain 2012 koondamisrahad kätte,siis 1 kuu töötukassalt hüvitist ja siis sain tööle 1,5 kuud,peale seda jälle töötuskindlustushõvitist kuni aasta lõpuni,viimased kuud töötutoetust.Olen abileus ja on 2 last, aga kuna tulu ei ole piisavalt, siis pole vist suurt lootust tagsi saada midagi? Ühisdekl. ei ole ka ju mõtet teha?abikaasa maksab maksud välisriiki,Eestis tulu puudub.



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tuludeklaratsiooni pead kindalsti tegema,kuna sul on tulusid mitmest kohast saadud. Samuti peab deklaratsiooni tegema abikaasa, kui ta on eesti kodanik.
Täpsemalt loe siit: http://www.emta.ee/?id=26806

Kas teha üksi või eraldi, seda pead ikka ise arvutama.



   
ReplyTsiteeri