Kas on õige, et kui saad tulu (palka) ainult ühest kohast (üks töökoht) siis tuludeklaratsiooni täitma ei pea?
Ja milliste lisatulude korral tuleb deklaratsioon täita (või kui niipidi lihtsam on, siis milliste (lisa)tulude tõttu ei ole vaja deklaratsiooni esitada)?
pole vaja esitada jahh, kui saad tulu ainult ühest kohast ja oled täisaasta tööl käinud. maksud õieti arvestatud ja tagasi saada nagu midagi pole. kui pole ka miskiseid laenu intresse või koolituskulusid tagasi saada, siis pole vaja esitada jah. õigemini pole kohustus esitada
siis kui oled olnud haiguslehel 1 kuu või enam tasub ka teha
Aga kas aktsiatelt saadav tulu (dividendid siis) kuulub maksustamisele, st kui see oli ainus lisasissetulek, kas siis tuleb tuludeklaratsioon teha?
eestis maksab dividendide väljamakselt tulumaksu firma ning saadud dividendid ei kuulu eraisikul deklareerimisele ja maksustamisele. eraisikule on need puhas maksuvaba tulu.
Kas tooandja ei pea teie andmed maksuametisse ulekanda ? Just vaatasin oma maksuameti infot a seal puudub info minu tulude ja kulude kohta .
Palka maksti sulle ümbrikus või pangaülekandega?
Ka ühe haiguspäeva puhul tuleb täita tuludeklaratsioon.
Ei tule täita.Kui Sa olid ühe päeva haiguslehel, siis Sa haigusraha ju ei saanud.