Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,329
Vaatamised
06/02/2003 6:27 p.l.
kas töölepingusse peab sisse panema punkti, et palgast arvutada maha tulumasuvaba miinimum?
06/02/2003 6:58 p.l.
Meie arvates ei pea.
Kui töötajal on rohkem tööandjaid, siis peab ta kirjutama valitud tööandja juures lihtsalt avalduse
tulumaksuvaba summa arvestamise kohta.