Jäta menüü vahele
tunnitasu
 
Notifications
Clear all

tunnitasu

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
421 Vaatamised
(@Lauri)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1762]

Kui on tunnitasu, kas siis kui välitöödel tänu ilmastikule ei saanud oma normtunde täis töötada peab ettevõte maksma normtundide alusel või töötatud tundide alusel ???



   
Tsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui töötaja ei ole süüdi tööseisaku tekkimises,siis makstakse palka vastavalt sõlmitud töölepingu kehtivas määras.



   
ReplyTsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

... st normtundide alusel töölepingus sätestatud palgamäära järgi.



   
ReplyTsiteeri