Jäta menüü vahele
Turismiala kliendit...
 
Notifications
Clear all

Turismiala klienditeenidaja tasu

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
286 Vaatamised
(@martsipan)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3844]

Kas liigub siin foorumis neid, kes oskavad enam-väehm öelda, kas turismialal klienditeenindajana töötades on suvisel ajal, kõrgperioodil miinimumpalk 3600.- tõesti normaalne? Või makstakse tegelikult ikkagi tunduvalt rohkem? Aitäh vastajatele!



   
Tsiteeri
 elly
(@elly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui nö giid töötab välismaal (töölähetusega), siis on tõesti võimalik ja paljud firmad praktiseerivadki sellist varianti, et makstakse miinimumpalka põhipalgana ja selle juurde komandeeringurahasid.



   
ReplyTsiteeri