Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
464
Vaatamised
Topic starter
09/11/2011 6:44 p.l.
Kui töötajale määratakse aprillis ühekordne lisatasu perioodi jaanuarist kuni märtsini tehtud töö eest, kas siis selle summa võib teha ühekordse väljamaksena viimase palgaga või tuleks see summa tagasiulatuvalt jagada tehtud kuude peale? Ja kui tuleb jagada, siis missugune seadus/määrus seda reguleerib?
09/11/2011 7:28 p.l.
Ikka ühekordse väljamaksena, tagasiulatuvalt ei saa ju väljamakseid teha.