Jäta menüü vahele
Ühekordne lisatasu ...
 
Notifications
Clear all

Ühekordne lisatasu teatud perioodi eest

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
464 Vaatamised
 Heli
(@Heli)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8538]

Kui töötajale määratakse aprillis ühekordne lisatasu perioodi jaanuarist kuni märtsini tehtud töö eest, kas siis selle summa võib teha ühekordse väljamaksena viimase palgaga või tuleks see summa tagasiulatuvalt jagada tehtud kuude peale? Ja kui tuleb jagada, siis missugune seadus/määrus seda reguleerib?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ikka ühekordse väljamaksena, tagasiulatuvalt ei saa ju väljamakseid teha.



   
ReplyTsiteeri