Jäta menüü vahele
ühepoolne palgata p...
 
Notifications
Clear all

ühepoolne palgata puhkus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
821 Vaatamised
 mart
(@mart)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8718]

läxin ametlikult oktoobris tööle,lepingu järgi oli palga päev pandud iga kuu 10 ndax. Aga sain kuu viimastel päevadel palga kätte. Ja nüüd olen palgata puhkusel juba 3 kuud, mille tegi tööandja ühepoolselt,minu soove ei arvestatud.Kas mina tahan,või ei.Pole tööd hetkel, ütles tööandja. Mida teha sellises olukorras. Kas on õigus nõuda miinimum palka ikkagi,sest tööandja peab tagama mulle ju tööd.Lepingus see kirjas ju.



   
Tsiteeri
(@Lugeja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tööandja peab töö andmisel säilitama leskmise töötasu. Kui olete tööl täiskohaga, siis alla miinimumi ei tohi tasu maksta.
Palgata puhkusele ei saa niisama saata.

Ehk saab infot artiklist:

Kuidas toimub üleviimine osalisele tööajale?

http://www.maaleht.ee/news/tarbija/seadus/kuidas-toimub-uleviimine- osalisele-tooajale.d?id=64129445



   
ReplyTsiteeri