Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
324
Vaatamised
Topic starter
18/05/2009 7:52 p.l.
Tere. Esitan lahkumisavalduse juunis, kuid viimane tööpäev on 10. august. Alates juunist kuni 10.08 - puhkuse ajavahemik. Kas kehtib minu suhtes vana seadus? Tänan
18/05/2009 9:21 p.l.
Mis erinevus on uuel ja vanal sinu lahkumise puhul?
Töölepinguga seotud asjaoludele või toimingutele, mis on tekkinud või tehtud enne 2009. aasta 1. juulit, kohaldatakse senikehtinud seadust.