Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
349
Vaatamised
08/10/2009 2:49 p.l.
Tere
Palun nõu ülesütlemise kohta.
Töötaja tuleks vabastada TLS &88 LG 3,5,6 järgi
vanasti sai teha ära käskkirja ja lõpetada töölepingu..Nüüd on vaja esitada teade..kui töötajat kätte ei sa ..tööle ta pole ilmunud..mis edasi teha..ootan arvutiga uksel,saadan tähitud kirjaga koju ..ja see aeg..kas pean tõesti ootama veel 15 päeva..kui ta niigi pole välja ilmunud????
08/10/2009 3:01 p.l.
Saadate talle ülesütlemisavalduse tähitud postiga koju,ei pea ootama ja kannate talle lõpparve üle.