Jäta menüü vahele
ületundide tasustam...
 
Notifications
Clear all

ületundide tasustamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
249 Vaatamised
(@Piret)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#5336]

Kui ületunde arvutatakse kvartaalselt, siis mis aja jooksul peaks asutus need välja maksma? Kui pikk aeg on maksimaalne maksmise aeg? Mitu kalendri päeva peale kvartali lõppemist?
Tegemist on riigiasutusega.



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

See peaks olema kokku lepitud kas kollektiivlepingus või sise-eeskirjades, kuid arvan, et kvartaalselt ehk siis kolme kuu summeeritud arvestuse ületunnid tuleks välja maksta koos märtsikuu palgaga. Aprillist algab ju järgmise kolme kuu arvestus.



   
ReplyTsiteeri