Jäta menüü vahele
ületunni arvestus
 
Notifications
Clear all

ületunni arvestus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,314 Vaatamised
(@Canny)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#103]

Kirjutasin mõned päevad tagasi küsimuse kuidas peaks arvetama ületunni tasu, kuid ei ole vastust saanud. Nüüd on mul selle esimese kvartali palk käes kuid ma ei ole sellega rahul, arvan et see ei ole õieti arvestatud ehk vastaksite siiski minu eelmisele küsimusele.Oskan ise palka küll arvestada aga ei oska maha arvestada 2 samba pensionikindlustust. Palun aidake...



   
Tsiteeri
(@palk.ee)
Joined: 24 aastat tagasi
Postitused: 220
 

Kog.pensioni makse leitakse brutopalga pealt.
Makse läheb nn.tulumaksuvabaks, s.t. et summast, millelt arvutatakse tulumaksu, lahutatakse maha kog.pensioni makse(samuti ka töötuskindlustus ja tulumaksuvaba 1000.-) ja alles, siis leitakse tulumaksu summa.



   
ReplyTsiteeri