Jäta menüü vahele
Ületunnid
 
Notifications
Clear all

Ületunnid

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
399 Vaatamised
(@Daisi)
Joined: 16 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#7936]

Tere!
Kokkuleppel tööandjaga tasustatakse meie ettevõttes ületunnid vaba ajaga. Juulis tekkis 8 ületundi ning sooviksin need välja võtta 20. augustil, mis Eestis on riigipüha, kuid kuna töötame rahvusvahelises ettevõttes, siis on see meil tööpäev, mis tasustatakse 1,5x palgaga. Küsimus selles, et kas saan siis tavalist palka või 1,5x rohkem, sest olen "tööl" riigipühal?



   
Tsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui sulle juuli kuu töötasuga jooksvalt ei makstud ületunde kinni ühekordselt siis saab 20.08. eest tavalist palka ehk ühekordset tasu. Kui maksti siis ei saa 20.08. eest sentigi.



   
ReplyTsiteeri