Jäta menüü vahele
ületunnid
 
Notifications
Clear all

ületunnid

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
636 Vaatamised
(@Triin Mihkelsoo)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8696]

Tere!
küsimus selline,et veebruaris oli mul 43 ületundi ja tööandja ei nõstu neid maksma.eelmised kuud,kui on olnud ületunnid on kõik kinni makstud.kuidas ja mida ma peaksin tegema?



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

seadus näeb ette esmalt hüvitamist vaba ajaga ja rahas ainult vastava kokkuleppe olemasolul. Suhtle tööandjaga, ja uuri, miks tööandja seekord nii on otsustanud.



   
ReplyTsiteeri