Jäta menüü vahele
Ületunnitöö
 
Notifications
Clear all

Ületunnitöö

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
463 Vaatamised
(@Riina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8527]

Kui töötaja saab tunnipalka (töölepingus 3 eurot) siis oktoobris on normtunde 168, ehk tasu kokku 504 eurot. Lisaks maksab tööandja lisatasu (töölepingus kokkulepet pole)15 eurot.
Kui töötaja tegi oktoobris 3 ületundi siis ületundide eest saab 13,50 eurot.
Kas ületunnitöö eest saadud tasu arvestatakse ainult lepingujärgsest tunnitasust või lisatakse sinna tööandja poolt makstav lisatasu ka hulka?



   
Tsiteeri