Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
510
Vaatamised
Topic starter
29/07/2005 2:02 p.l.
Ametnik töötab asutuses graafiku alusel. Ületundide arvestamine toimub kvartaalselt. Kas on õige, et kuu normtunnid arvestatakse võrdselt kalendripäevadele, mitte tööpäevadele?
Kas on olemas ka mingi õiguslik alus, mille järgi töötunde arvestatakse?
29/07/2005 9:24 p.l.
Õiguslik alus on Töö- ja puhkeaja seadus. Ja lisaks üks link: http://www.ti.ee/public/files/Toooigusnoukogu%20selgitused4.pdf