Jäta menüü vahele
ületunnitöö
 
Notifications
Clear all

ületunnitöö

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
510 Vaatamised
 heli
(@heli)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#1837]

Ametnik töötab asutuses graafiku alusel. Ületundide arvestamine toimub kvartaalselt. Kas on õige, et kuu normtunnid arvestatakse võrdselt kalendripäevadele, mitte tööpäevadele?
Kas on olemas ka mingi õiguslik alus, mille järgi töötunde arvestatakse?



   
Tsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Õiguslik alus on Töö- ja puhkeaja seadus. Ja lisaks üks link: http://www.ti.ee/public/files/Toooigusnoukogu%20selgitused4.pdf



   
ReplyTsiteeri