Jäta menüü vahele
usaldusisik
 
Notifications
Clear all

usaldusisik

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
456 Vaatamised
(@Kairit)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8327]

Palun andke nõu. Frimas on 50 töötajat, kas peab olema kindlasti valitud töötajate usaldusisik? Olen seadust lugenud ja saan aru,et see ei ole kohustuslik.Saan ma õigesti aru?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei ole jah kohustuslik aga soovituslik on küll.



   
ReplyTsiteeri