Jäta menüü vahele
uued mõisted TLS-s
 
Notifications
Clear all

uued mõisted TLS-s

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
358 Vaatamised
 ma
(@ma)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7197]

Seoses palgaseaduse kehtetuks muutumisega kasutatakse nüüd TLS-s sõna "palk" asemel "töötasu". Aga sattusin sellise nähtuse otsa, et endiselt on seadusandluses kasutatavad mõisted "palgaaste" ja "palgamäär". Tekib küsimus, et kuidas on ikkagi korrektne praegu neid mõisteid sõnastada? Kas vanas vaimus palgaaste või ilus uus värdsõna töötasuaste jne ?



   
Tsiteeri