Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
358
Vaatamised
08/09/2009 5:08 p.l.
Seoses palgaseaduse kehtetuks muutumisega kasutatakse nüüd TLS-s sõna "palk" asemel "töötasu". Aga sattusin sellise nähtuse otsa, et endiselt on seadusandluses kasutatavad mõisted "palgaaste" ja "palgamäär". Tekib küsimus, et kuidas on ikkagi korrektne praegu neid mõisteid sõnastada? Kas vanas vaimus palgaaste või ilus uus värdsõna töötasuaste jne ?