Jäta menüü vahele
uus rasedus lapseho...
 
Notifications
Clear all

uus rasedus lapsehoolduspuhkuse ajal

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
239 Vaatamised
(@asik23)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4931]

plaanime sel sügisel teise lapse "hakkama panna",olles ise veel lapsehoolduspuhkusel,mis lõpeb mais 2009...praegu saan peretoetust 900.- kuus...kui palju hakkan saama emapalka(sünnitaks 2009 kevad-suvel)? ...ja kas oleks mul kasulikum sygisel tööle naasta mingiks ajaks(et suuremat emapalka saada?),mida väga teha ei saa,sest esimesel lapsel pole lasteaiakohta veel? vabandan,kui kysimus on rumalalt sõnastatud:)



   
Tsiteeri
(@verru)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas lapsi saab niimoodi planeerida? Nemad tulevad ikka siis kui ise tahavad :-)Isegi kui vanemad kõigest jõust pingutaksid.



   
ReplyTsiteeri
(@asik23)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

..kui ei unista ega püüa,ei tule nad ka pühast vaimust mitte:)



   
ReplyTsiteeri