Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
239
Vaatamised
18/01/2008 1:46 p.l.
plaanime sel sügisel teise lapse "hakkama panna",olles ise veel lapsehoolduspuhkusel,mis lõpeb mais 2009...praegu saan peretoetust 900.- kuus...kui palju hakkan saama emapalka(sünnitaks 2009 kevad-suvel)? ...ja kas oleks mul kasulikum sygisel tööle naasta mingiks ajaks(et suuremat emapalka saada?),mida väga teha ei saa,sest esimesel lapsel pole lasteaiakohta veel? vabandan,kui kysimus on rumalalt sõnastatud:)
18/01/2008 5:02 p.l.
Kas lapsi saab niimoodi planeerida? Nemad tulevad ikka siis kui ise tahavad :-)Isegi kui vanemad kõigest jõust pingutaksid.
18/01/2008 7:12 p.l.
..kui ei unista ega püüa,ei tule nad ka pühast vaimust mitte:)