Jäta menüü vahele
vallandamine pikaaj...
 
Notifications
Clear all

vallandamine pikaajalise töövõimetuse tõttu

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
447 Vaatamised
(@Lissi)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8320]

Tere,
olen olnud varsti järjest 4 kuud haiguslehel ja siis pikendab eriarst veel 2 kuud haiguslehte, aga tööandja kavatseb mu töölepingu nädala pärast lõpetada haiguse tõttu. Kas haigekassa maksab mulle siis ikka need 2 kuud haigusrahasid?
Kas peale haiguslehe lõppemist on mul võimalik registreerida töötuks ja võimalik saada ka töötuskindlustushüvitist?
Ette tänades!



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

haigekassa maksab veel kaks kuud sulle haigusrahasid jah. Töötuks saad registreerida kohe peale töösuhte lõppemist. Ja saad ka töötuskindlustushüvitist, kui muud tingimused ka täidetud on.



   
ReplyTsiteeri