Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
452
Vaatamised
22/03/2005 10:09 e.l.
Kas keegi suudaks selle tingimused selgeks teha?
Sain dekreedirahad miinimumi järgi (ei töötanud 2003 aastal).Kuna dekreet lõppes 21.03.2005,siis emapalk 2004 aasta tulude järgi ja see summa on ~3900 brutona.
Kas mul on ka siis õigus vahe hüvitamisele?
22/03/2005 2:35 p.l.
Vahe hüvitatakse vaid juhul, kui eelmise lapsega saadi vanemahüvitist ja laste sündide vahe on väiksem kui 2a6k.