Jäta menüü vahele
Vanema- ja sünnitus...
 
Notifications
Clear all

Vanema- ja sünnitushüvitise vahe hüvitamisest

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
452 Vaatamised
 Keiu
(@Keiu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1498]

Kas keegi suudaks selle tingimused selgeks teha?
Sain dekreedirahad miinimumi järgi (ei töötanud 2003 aastal).Kuna dekreet lõppes 21.03.2005,siis emapalk 2004 aasta tulude järgi ja see summa on ~3900 brutona.
Kas mul on ka siis õigus vahe hüvitamisele?



   
Tsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vahe hüvitatakse vaid juhul, kui eelmise lapsega saadi vanemahüvitist ja laste sündide vahe on väiksem kui 2a6k.



   
ReplyTsiteeri