Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
298
Vaatamised
Topic starter
20/11/2006 2:49 p.l.
Mul on tekkinud selline küsimus,et kas vanemahüvitis makstakse järgmise kuu alguses eelmise kuu eest.Nimelt peaksin hakkama detsemrist saama vanemahüvitist,et kas detsembri raha võib siis oodata alles jaanuaris?
Tänan.
20/11/2006 3:13 p.l.
Makstakse eelmise kuu eet järgmisel kuul. Detsembri raha saad jaanuaris.