Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
350
Vaatamised
Topic starter
14/09/2009 3:34 p.l.
tere!selline küsimus,olen kodus aastase lapsega ja teine laps sünnib detsembri algul.Saan emapalka 2008 aasta tulude järgi,nüüd ongi küsimus et kas võtta dekreedi lehte või mitte,et kuidas on kasulikum.Et kui võtan siis saan vist miinimum määra järgi dekreedi raha ja kas hiljem siis makstakse see vahe kinni mis oli siis kui sain esimese lapse puhul.