Jäta menüü vahele
Vanemahüvitis ja pr...
 
Notifications
Clear all

Vanemahüvitis ja preemia laekumine väljaspoolt Euroopa Liitu

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
442 Vaatamised
 Kati
(@Kati)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8304]

Saan alates jaanuarist 2011 vanemahüvitist. Minu tööandja emaettevõte otsustas mulle maksta preemiat 2010 aasta eest. Preemiat ei maksa mitte minu tööandja vaid tema emaettevõte, kes ei asu euroopa liidus.
Kuidas mõjutab see minu õigust vanemahüvitisele?



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

võta ühendust sots.ametiga ja räägi neile lugu ära. Muidu kui nad ükskord ise avastavad, et sulle midagi makstud vanemahüvitise saamise ajal (üle miinimumi), siis võib sul jama tulla küll.



   
ReplyTsiteeri