Jäta menüü vahele
Vanemahüvitise arve...
 
Notifications
Clear all

Vanemahüvitise arvestamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
767 Vaatamised
(@Kadri)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#885]

Kui sünnitan jaanuar 2005 ja dekreeti lähen november 2004, siis kas mu aasta sissetulek jagatakse 12 kuu peale või reaalselt töötatud aja peale ehk siis 10 kuu peale?



   
Tsiteeri
(@Juulia)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ikka jagatakse 10 kuu peale, st reaalselt töötatud aja peale.Ja veel arvestatakse välja haiguslehel oldud päevad.



   
ReplyTsiteeri