Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
767
Vaatamised
Topic starter
02/07/2004 5:43 p.l.
Kui sünnitan jaanuar 2005 ja dekreeti lähen november 2004, siis kas mu aasta sissetulek jagatakse 12 kuu peale või reaalselt töötatud aja peale ehk siis 10 kuu peale?
03/07/2004 2:06 e.l.
Ikka jagatakse 10 kuu peale, st reaalselt töötatud aja peale.Ja veel arvestatakse välja haiguslehel oldud päevad.