Jäta menüü vahele
Vanemahüvitise ja l...
 
Notifications
Clear all

Vanemahüvitise ja lapseootuspuhkus

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
342 Vaatamised
(@Lagewest)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7180]

Igaks juhuks küsiks üle, kui laps sünnib 10 veebruar 2010, siis vanemahüvitis määratakse 2009 aasta tulude järgi, aga kui jään lapseootuspuhkusele 28 detsember 2009, kas siis lapseootuspuhkuse tasu arvestatakse 2008 aasta tulu, või 28 dets eelnenud 6 kuu palga järgi? Ette tänades.



   
Tsiteeri