Jäta menüü vahele
0,5% viivis ???
 
Notifications
Clear all

0,5% viivis ???

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
917 Vaatamised
(@Lepatrinu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#680]

Tööandja viivitas töötasu väljamaksmisega ja selle eest arvutati 0,5% viivist. Küsimus tekkis aga teemal, kuidas seda nüüd deklareerida? Kas sellest viivisesummast tuleb TM kinni pidada või ei? Ja kas üldsegi seda on vaja TSD-s deklareerida?
Palun aidake!
Ette tänades,
Lepatrinu



   
Tsiteeri