Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
917
Vaatamised
11/03/2004 12:56 p.l.
Tööandja viivitas töötasu väljamaksmisega ja selle eest arvutati 0,5% viivist. Küsimus tekkis aga teemal, kuidas seda nüüd deklareerida? Kas sellest viivisesummast tuleb TM kinni pidada või ei? Ja kas üldsegi seda on vaja TSD-s deklareerida?
Palun aidake!
Ette tänades,
Lepatrinu