Jäta menüü vahele
Rasedusega määrati ...
 
Notifications
Clear all

Rasedusega määrati "kergem töö".

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,040 Vaatamised
(@muska)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#679]

Kui ma viisin tööandjale paberi et olen rasedusega arvel ja üle 5 kg tõsta ei tohi siis minu poolt on vist kõik? Tööandja vaatab siis kas tal on mulle kergemat tööd anda või ei? Kui ei ole siis mis toimub? Sinisele lehele ma ju ei jää sest olen terve. Ja mis tasu ja mille paasil arvutatuna ma saan? Põhipalka, mingit keskmist, kas preemiad jäävad ka sisse.... ?? Ja kuidas seda siis nimetatakse ja kust leiaksin selle kohta informatsiooni..

Suurimad tänud!



   
Tsiteeri
 Efi
(@Efi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Just niiviisi tööandja teebki - vaatab, kas on kergemat tööd pakkuda. Kui on, siis hakkad saama keskmist töötasu, mis makstakse välja Haigekassa kaudu antud haiguslehe alusel, vt RKS §54 http://www.haigekassa.ee/oigusaktid/EESTI%20HAIGEKASSA.htm
Kui pole, siis peab tööandja selle kooskõlastama Tööinspektsiooniga ja sind vabastatakse töölt kuni sünnituspuhkuseni ehk teisisõnu - jääd haiguslehele.



   
ReplyTsiteeri