Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
243
Vaatamised
22/01/2008 9:44 p.l.
oletame, et olete ettevõttes 10 a. töötanud, millised erinevad meelespidamisviivid teile meeldiks ettevõtte sünnipäeva tähistamisel?
23/01/2008 3:45 p.l.
Kindlasti võiks teha väljasõidu koos teiste vanade olijatega,kingitakse ka soola-suhkru lusikaid hõbedast jne
25/01/2008 11:45 e.l.
Kuna juba 10 aastat on ettevõttes oldud, siis kinkige korralik käekell inimesele. Rõhk sõnal korralik, st. mida inimene endale ise niisama ostma ei läheks. Kallis kingitus on tugevaks motivaatoriks ettevõtte kõigile töötajatele.