Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
266
Vaatamised
23/01/2008 1:41 e.l.
See vanemahüvitise teema..., küsin siis, et kas sellel on vahet kui on eelneval aastal töökohta vahetatud ja kui pole 12 kuud ehk täis aastat järjest tööl käidud, vanemahüvitise suurusele?
23/01/2008 11:00 e.l.
Töökoha vahetus ei loe aga kui 12 kuud tööd täis ei tule siis lihtsalt väheneb hüvitis.
valem: Kogu aastatulu(sots.maksuga maksustatud) jagatakse 12 kuuga, kuid 12 kuust lahutatakse eelnevalt päevad, mil vanem oli haiguslehel, hoolduslehel või rasedus- ja sünnituspuhkusel. Jagatis ongi vanemahüvitise suurus. http://www.sm.ee/est/pages/index.html