Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

80%

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
898 Vaatamised
 Reet
(@Reet)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#725]

töötajale peab kätte saadav summa olema 80%miinimumist.ta oli haiguslehel 03.03-21.03 kas sel juhul peb olema kätte saadav summa märtsis 768.-



   
Tsiteeri
(@marge)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ei no kui on ikka haiguslehel siis on haiguslehel. ja haiguslehe eest saab ju ka raha, haigekassast. tööl makstakse ikka tehtud töö eest, kui tuli vähem, tuli vähem. või on teil sellised soodustused, et vaatamata haiguslehele saab veel ka palka?



   
ReplyTsiteeri
 reet
(@reet)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

haigusleht mind ei huvitagi.lihsalt siis oskan arvata palju rahalise nõudena ära läheb



   
ReplyTsiteeri
 Aive
(@Aive)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui ikka on töötaja haiguslehel olnud ja palk
jääb väikseks s.t.alla 80% miinimumist,siis
antud kuus ei saa teha kinnipidamist,ma arvan.
Haigusraha pole palk ja see mind ei huvita.
ma arvan nii.



   
ReplyTsiteeri