Jäta menüü vahele
Aeguvad puhkusepäev...
 
Notifications
Clear all

Aeguvad puhkusepäevad. Normeerimata tööaeg

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
420 Vaatamised
(@Segaduses)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 4
Topic starter   [#8119]

Mul on kaks küsimust.
1. Puhkusepäevade aegumisest - kui tööleping sõlmiti 2.5.2003 ja esimesel puhkusel viibis ta juuli 2004 - kas kahe kuu eest (mai, juuni, 2x2,3 päeva) peab ta puhkuse sel aastal välja võtma?
2. Kui töötajal on töölepingus normeerimata tööaeg - millal ja kas tekivad temal ületunnid?

Ette tänades



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

1. artikleid tasub lugeda.
2. töölepingus peab olema tööaeg kokkulepitud kui pole siis eeldatakse, et töötaja töötab 40 tundi seitsmepäevase ajavahemiku jooksul ja 8 tundi päevas, kõik mis üle see on ületund.



   
ReplyTsiteeri
(@Segaduses)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aitäh, imelik.
Eks ma püüa siis ise edasi pusida.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mida pead pusima?
palk.ee avalehel vasakul või artiklite alt teine teema räägib nt. kohe puhkuste aegumisest.
Sinu 1.küsimus on ju ka suht ebamäärane, sest kõik oleneb mis perioodi puhkuseid töötaja on puhanud ja mis perioodi puhkused on puhkamata, nt. varem puhkused aegusid 4 aastaga nii, et kui on väga vana puhkus kasutamata siis võib ta juba ammu ka aegunud olla. Fakt on see, et puhkused mis teil 30.06.09 seisuga inveneeriti ehk üles võeti ja mida sel aastal ka ei puhatud aeguvad alles 01.07.2013.



   
ReplyTsiteeri