Jäta menüü vahele
Tere ,kas aastal 20...
 
Notifications
Clear all

Tere ,kas aastal 2011 saab ka laste eest tuludeklaratsioonis mingit raha tagasi

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
419 Vaatamised
(@tuludeklaratsioon)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8118]

Tere, kas aastal 2011 saab ka laste eest tuludeklaratsioonis mingit raha tagasi.Mul 2 last.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah saab alates teisest lapsest ja kui on ikka makstud tulumaksu mida tagasi saada.



   
ReplyTsiteeri
(@tuludeklaratsioon)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas siis kui on 2 last saan ühe lapseeest ?Imelik, miks ühe eest, lapsed ju mõlemad ühtemoodi vajavad igasugu .....



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

no see oli juba eelmisel aastal samamoodi, et tagasi sai alates teisest lapsest. Riik vajab sinu raha rohkem, kui sinu lapsed, mis teha.



   
ReplyTsiteeri
(@Uudishimulik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas saab ka siis, kui üks kahest lapsest on 18 aga on õpilane st gümnaasiumi 12 klassis



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Siis ei saa, kuni 17 aastat on piir.



   
ReplyTsiteeri