Notifications
Clear all
Üldine
6
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
419
Vaatamised
04/12/2010 9:56 e.l.
Tere, kas aastal 2011 saab ka laste eest tuludeklaratsioonis mingit raha tagasi.Mul 2 last.
04/12/2010 3:15 p.l.
Jah saab alates teisest lapsest ja kui on ikka makstud tulumaksu mida tagasi saada.
05/12/2010 11:44 e.l.
Kas siis kui on 2 last saan ühe lapseeest ?Imelik, miks ühe eest, lapsed ju mõlemad ühtemoodi vajavad igasugu .....
05/12/2010 1:18 p.l.
no see oli juba eelmisel aastal samamoodi, et tagasi sai alates teisest lapsest. Riik vajab sinu raha rohkem, kui sinu lapsed, mis teha.
08/12/2010 12:11 p.l.
Kas saab ka siis, kui üks kahest lapsest on 18 aga on õpilane st gümnaasiumi 12 klassis
08/12/2010 12:28 p.l.
Siis ei saa, kuni 17 aastat on piir.