Jäta menüü vahele
alatunnid
 
Notifications
Clear all

alatunnid

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
458 Vaatamised
(@Pille)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#8533]

kui on tundide arvestus summeeritult 3 kuu lõikes, aga selle aja jooksul ei tule kordagi norm tunde vaid on koguaeg alˇa 120 tundi kuus, kas siis tööandja peaks vahe kinnimaksma, töö on graafiku alusel



   
Tsiteeri