Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
458
Vaatamised
Topic starter
08/11/2011 6:32 p.l.
kui on tundide arvestus summeeritult 3 kuu lõikes, aga selle aja jooksul ei tule kordagi norm tunde vaid on koguaeg alˇa 120 tundi kuus, kas siis tööandja peaks vahe kinnimaksma, töö on graafiku alusel