Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
473
Vaatamised
Topic starter
08/11/2011 6:35 p.l.
kui on tundide arvestus summeeritult 3 kuu lõikes, aga selle aja jooksul ei tule kordagi norm tunde vaid on koguaeg alˇa 120 tundi kuus, kas siis tööandja peaks vahe kinnimaksma, töö on graafiku alusel
08/11/2011 7:55 p.l.
Jah loomulikult peab TLS§35.