Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
549
Vaatamised
Topic starter
11/06/2011 7:34 p.l.
Tere!
Mul on selline küsimus,olen mehega lahutatud ja nüüd tahan talle alimendid selga panna,kuid mehel on exiga ka laps ja too pani talle ammu juba alimendid selga.Küsimus seisneb selles,palju ma hakkan saama raha kuus kui mehel on 2 last erinaisega?Kuidas seda summat jagatakse.
Ette tänades!
12/06/2011 2:26 p.l.
Väikseim elatise summa ühe lapse kohta on pool alampalka (139,01 eurot kuus).
lisa loe
http://www.juristaitab.ee/kusimused-vastused/perekonnasuhted/elatis-lapsele