Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
464
Vaatamised
Topic starter
11/06/2011 7:31 p.l.
Tere.
Probleem selline, et lõpetasin töölepingu juba 27.mail ning tänaseni pole tööandja mulle välja maksnud viimase kuu palka. Mida soovitate teha.
12/06/2011 2:27 p.l.
Kirjalik nõue tööandjale kui ikka ei midagi siis TVK või kohtusse.