Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
404
Vaatamised
28/11/2010 9:54 p.l.
Tere!
Kui olen tööl tähtajatu töölepinguga. Kas- vatan alla 3 aastast last ja tahan töölt lahkuda. Kui mitu päeva pean ma ette teatama, et tahan töölt ära minna.
Vanasti oli, TLS §79 p.2 alusel et 5 päeva ette teatada. Aga nüüd?
Palun antke nõu.
28/11/2010 10:16 p.l.
Kui sul on mõjuv ja tõendatav põhjus siis saaks ka päevapealt aga kui võimalik siis viisakas on ikka veidigi ette teatada kui mõjuvat põhjust pole siis etteteatamine 30klp.