Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
406
Vaatamised
Topic starter
29/11/2010 12:39 p.l.
Tere,
olen rase nind olukord tööl on selline, et emotsionaalselt enam ei suuda seal olla. kuna rasedus on normis ja haiguslehte ei ole võimalik võtta samuti ka kergemale tööle määrata kas...siis kas oleks võimalik võtta ennem dekreeti ca. 3,5 kuud palgata puhkust.
29/11/2010 1:02 p.l.
Vaid siis kui tööandja nõus on, sest tasustamata puhkust on poolte kokkuleppe asi.