Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
340
Vaatamised
07/10/2009 10:44 p.l.
kuna tööd oli vähe eelmine kuu ja tööandja koostas graafiku nii ,et töö tunde tuli kokku vaid 135 ja kätte sain 3583.-(4050.-bruto).voi peab ta mulle ikkagi miinimumpalga maksma.mina ju ei ole syydi ,et tal tööd pakkuda ei olnud.