Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
352
Vaatamised
08/10/2009 12:50 p.l.
Kas uue TLS järgi on TA poolne erkorraline ülesütlemine kui töötaja ei tule tööga toime ka nö.koondamine mille puhul peaks makstama 1 kuu hüvitis? Või kui on töö ümberkorraldamine mis eeldab ühe töötaja koondamist, aga teise profiiliga töötaja võtmist? Kas see tekitaks probleeme?
08/10/2009 3:14 p.l.
Vaata § 88 lg1 p2, kas sobib aluseks.Sel juhul hüvitist ette nähtud ei ole, kuid alati võib maksta, kui tööandjal selleks soov on 🙂