Jäta menüü vahele
Asendustasu maksmin...
 
Notifications
Clear all

Asendustasu maksmine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,307 Vaatamised
(@Kristiina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#101]

Kas ja mis määras peab firma maksma asendustasu asendajale? Või, ei ole ettevõte kohustatud üldse asendustasu maksma?



   
Tsiteeri
(@palk.ee)
Joined: 24 aastat tagasi
Postitused: 220
 

Asendustasu peaks käsitlema kui lisatasu, sest seda makstakse täiendavate tööülesannete eest.
Kui tööandja lisatasu ei paku, siis tuleks seda kindlasti ise küsida. Kui ei küsi, siis võib juhtuda, et ei saagi selle eest tasu.



   
ReplyTsiteeri