Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,296
Vaatamised
Topic starter
04/04/2003 10:33 p.l.
Lugesin siin eelmist kohtutäituri teemat ja tekkis küsimus: kas see kohtutäituri nõude täitmisele mineva 363.- krooni pealt tuleb veelkord 26% tulumaksu kinni pidada ja kuidas ma seda deklaratsioonis näitan? Töötajalt rahalise sissenõude algatajaks on Maksuamet.
Ette tänades.
09/04/2003 4:03 p.l.
Kohtutäituri nõue on tööandja kui maksude arvestaja jaoks tavaline kinnipidamine. Tööandja peab arvestama maksud töötajale arvestatud palgalt ja ka deklaratsioon Maksuametile esitatakse arvestatud palga järgi.
S.t. tulumaksu ei peeta uuesti kinni ja deklaratsioonis ei näidata kinnipidamisi.
Ükskõik, kes on rahalise sissenõude algatajaks - kohtutäitur on reaalne sissenõudja.
Topic starter
09/04/2003 7:01 p.l.
tänan,palk.ee