Jäta menüü vahele
Avaldus prg 82
 
Notifications
Clear all

Avaldus prg 82

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
362 Vaatamised
(@Maris)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6780]

Kuidas on kui teen avalduse,kuidas PEAB selle kohele toimetama? on seal mingid reeglid. Andsin selle sekretärile, tema ka seda kinnitab, aga see kellele see oli teatas mulle et ta on selle küll kätte saanud kui ütleb siiski et ta ei maksa ja kui vaja siis ütleb, et pole seda avaldust saanud....



   
Tsiteeri
(@Marisele)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sa pead saatma tähitud kirjaga kindlasti!!!



   
ReplyTsiteeri
(@Maris)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aga mis siis nüüd....ma mõtlesin et lähen homme töövaidluskomisjoni. Sekretär ju kinnitab, et asi olemas. Või saadan ma uuesti selle?



   
ReplyTsiteeri
 Eva
(@Eva)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 23
 

kindluse mõttes saada kindlasti tähitud kirjaga uuesti!



   
ReplyTsiteeri