Jäta menüü vahele
Avaldus tööandjale,...
 
Notifications
Clear all

Avaldus tööandjale, kui soovin võtta veel ühe töökoha juurde.

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
402 Vaatamised
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1916]

Et vältida hilisemaid arusaamatusi ja probleeme, siis mõtlesin teha avalduse selle kohta, et asun nö. põhikoha kõrvalt tööle ka teises firmas. Mida peaks just avalduse sõnastuses tähele panema, et seda kaheti hiljem ei mõistetaks? Tänud.



   
Tsiteeri
 inx
(@inx)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Milleks? Kui sa just tööandja konkurendi juures tööle ei hakka, siis pole mingit avaldust ega küsimist vaja.



   
ReplyTsiteeri
 keks
(@keks)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

sulgpall on parem kui keks:P



   
ReplyTsiteeri
 mits
(@mits)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ei ole parem,sulgpall on võrratu



   
ReplyTsiteeri
(@patsiemu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mida te siin jamate,olete te mingid 2aastased vä?pean tunnistama,et mian olen isikliklut 5aastane:D



   
ReplyTsiteeri
(@maria)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

no minu aravates pole see üldse tööandja mure, mida töötaja tööst vabal ajal teeb, v.a. kui sul on lepinguga keelatud konkurentide juures töötada.



   
ReplyTsiteeri