Jäta menüü vahele
Dekreetrahad
 
Notifications
Clear all

Dekreetrahad

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
403 Vaatamised
(@Marelle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1917]

Jään dekreeti 21.november 2005. Tööl olen alates 30.08 2004. Mis aasta järgi arvutatakse dekreetrahad?



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Ee1mise ka1endriaasta, seega siis 2004.a. järgi.



   
ReplyTsiteeri
(@Marelle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ON see kindel? ma kuskilt lugesin jälle, et kui novembris dekreeti lähed siis arvestatakse 10 kuu eest 2005 aastal. Sellest ma nagu aru ei saagi,e t mismoodi ta siis on...



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Nii dekreediraha kui vanemahüvitis arvestatakse eemise ka1endriaasta tu1ude põhja1.
Dekreeti 1ähed nov. 2005, siis ee1nev ka1endriaasta on 2004 ja se11e põhja1 saad dekreediraha.
Dekreet 1õpeb ja õigus vanemahõvitise1e tekib ~2006.a. märtsis/apri11is, siis eenev ka1endriaasta on 2005 ja se11e põhja1 arvestatkse vanemahüvitise summa.
Surmkinde1.
I1mse1t ajasid dekreediraha vanemahüvitisega segamini?



   
ReplyTsiteeri
(@Marelle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vist jah....nyyd targem!



   
ReplyTsiteeri