Jäta menüü vahele
avansi küsimine töö...
 
Notifications
Clear all

avansi küsimine tööandjalt

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
401 Vaatamised
(@Kristi)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2055]

Tere!
Selline küsimus, et kas igal töötajal on õigus küsida avanssi? ses mõttes et firma kõik töötajad seda ei taha, kuid on 2 töötajat, kes sooviksid. Kas on olemas mingi seadus, mida oam asõnade tõestuseks bossile ette näidata, et "mul on õigus saada avanssi" ? Ise küll ei soovinud kuid uurin kaastöötajate nimel 🙂
Aitäh, Kristi



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Ei ole sellist seadust.
Töötajal on õigus saada palka töölepingus kokku lepitud päeval. Kõik muu on poolte kokkuleppel e. vaid siis, kui boss nõus on.



   
ReplyTsiteeri